Skup aut poleasingowych, przejęcia leasingów

Autoteam proponuje także szybkie rozwiązanie dla osób którym skończył się leasing i chcą od ręki sprzedać swój samochód. Nasz program kupna aut poleasingowych to korzystne warunki finansowe oraz szybka realizacja. Każdy samochód jest indywidualnie wyceniany na podstawie wszystkich dostarczonych nam danych przez nasz formularz wyceny na stronie. Autoteam zajmuje się skupem aut głównie z polskich salonów dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować za tego typu auta znacznie korzystniejsze warunki niż inne skupy samochodów oraz autokomisy nie tylko z Wrocławia.

Jeśli chcesz sprzedać auto po leasingu w Autoteam nie musisz czekać ani przerejestrowywać samochodu. Wystarczy, że otrzymasz od leasingodawcy fakturę odkupu auta i już możesz dokonać sprzedaży.

Autoteam oferuje także kupno samochodów w leasingu a dokładnie przejęcia leasingów. Jeśli nie chcesz dalej kontynuować umowy leasingu skontaktuj się z nami.

Wypowiedzenie umowy leasingu – co robić?

Nieregulowanie rat leasingowych jest najczęstszą przyczyną wypowiedzenia umowy leasingu. W takim przypadku leasingodawca ma prawo jednostronnego zakończenia stosunku leasingu. Należy wiedzieć, że już niezapłacenie jednej raty daje prawo finansującemu do rozwiązania umowy. Oczywiście ten ma wcześniej także obowiązek wezwania leasingobiorcy do zapłaty. Zwykle leasingobiorcy jest także dawany czas na regulację zaległych zobowiązań. Gdy jednak nie leasingobiorca nie ureguluje zobowiązania samochód zostanie zabrany na strzeżony parking leasingodawcy a następnie zlicytowany co jest najbardziej niekorzystnym finansowo scenariuszem dla leasingobiorcy.

Gdy masz problem ze spłatą leasingu skontaktuj się z AutoTeam Skup Aut Wrocław niezależnie od tego w jakiej części kraju mieszkasz. Posiadamy sprawdzone rozwiązania które zapewnią Ci dużo korzystniejszą formę zakończenia leasingu.

Wystarczy, że wypełnisz formularz wyceny Online na stronie a w miejscu opisu auta wpiszesz informację o swoim leasingu – podstawowe to ilość rat spłaconych, ile rat pozostało do spłaty, jaka jest zaległość wobec leasingodawcy oraz jaka jest kwota wykupu auta. Nie zapomnij też opisać stanu samochodu. W ciągu 24h prześlemy na Twojego maila informację zwrotną. Nie ma znaczenia jakiej marki masz samochód czy jest to KIA, HONDA, MAZDA, VOLKSWAGEN, SEAT, BMW, MERCEDES, AUDI czy nawet PORSCHE – pomożemy w każdym przypadku.

Pamiętaj AutoTeam prowadzi także skup samochodów w przypadku gdy zakończyłeś leasing ( oraz oczywiście od prywatnych właścicieli aut – więcej informacji na stronie głównej)  terminowo i auto zostało spłacone. Nie musisz w takim przypadku przerejestrować samochodu, wystarczy że się do nas zgłosisz z oryginałem faktury wykupu auta oraz dokumentami – kupimy Twoje auto od ręki.